
Гравер (Шліфувально-гравірувальний інструмент) KRAISSMANN 150 SGW 40A
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2807006
+380 (68) 712-55-56
Менеджер по продажамповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гравер Kraissmann 150 SGW 40А призначений для точного свердління, гравірування, шліфування та полірування найрізноманітніших матеріалів завдяки широкому набору насадок. Особливістю комплектації Kraissmann 150 SGW 40А є гнучкий вал, що забезпечує можливість працювати у важкодоступних місцях та зручний металевий кейс. Функція регулювання обертів дозволяє налаштувати гравер для ефективної роботи з відповідного матеріалу.
Особливості:
- Широка сфера застосування
- Функція регулювання обертів
- Блокування шпинделя
- Оптимальний баланс
Комплектація:
- Гравер Kraissmann 150 SGW 40A
- Алюмінієвий кейс
- Гнучкий вал
- Телескопічна стійка
- Насадки – 40 шт.
- Цанги – 2 шт.
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Вага | 0.8 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальна кількість обертів | 32000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип упаковки | Алюмінієвий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


